CZ SK HU

O značce

Přečtěte si zajímavou historii značky Electra, která vyrábí jedinečná stylová městská kola.

Více jak 20 let s Electrou lze jen těžko slovy vystihnout. Celá filozofie tvůrců odráží nové módní trendy. Jejich kola jsou vyjádřením svobody mysli i tak trochu nekonvenčním uměním a jasným vzkazem, že život má být hravý a plný radosti.

 

O dokonalosti designu kol Electra nemůže být pochyb a o funkčnosti už vůbec ne. Jde o větší pohodlí a lepší ovládání. Na kole sedíte v uvolněně vzpřímené poloze s tak dokonale nataženýma nohama, že se můžete kdykoli opřít o zem, aniž byste se museli zvednout ze sedla. Electru musíte vyzkoušet, ale má to své nevýhody. Pak ji už nevyměníte.

 

Zkrátka připojte se k těm, kteří zanechávají již svou stopu po celém světe. Electra vám na oplátku tyto projížďky vyplní neopakovatelnými zážitky a jedinečnými pocity, které vám pomohou vyjádřit vaši osobnost.

 

Tolik kol a tolik míst na jízdu… Šest kolekcí kol a tři kolekce elektrokol. Každá z nich je jedinečná, stejně jako lidé, které na kolech Electra jezdí. Existuje mezi nimi spousta rozdílů, ale každá z nich je super komfortní a zábavná. A proto bez ohledu na to, kterou z nich si vyberete, budete ve stylu Electra.

 

NEWSLETTER

NEPROPÁSNĚTE INFORMACE O NOVINKÁCH, AKCÍCH A SLEVÁCH