CZ SK HU

Nové modely Commute jsou dotažením dokonalosti řady Electra Townie

A jednoho dne Tě to napadne, potřebuji vůbec auto? S novými modely řady Electra Townie Commute nasedneš a poznáš nepoznané... Neboj, Tvoje auto bude v garáži v pořádku.

 

Představujeme Ti Townie Commute, který nabízí komfort nejprodávanějšího modelu Townie s několika vylepšeními, která Ti umožní ujet vzdálenosti v pohodlí a stylu. Vzdáváme tím hold všem neobyčejným lidem jezdících na kolech Electra, jejichž vášeň a duch osobnosti je i u této řady motivací a inspirací. 

 

Velké pneumatiky Schwalbe, odolné proti defektu, jedou rychle, hladce a snižují vibrace na nerovných cestách. Řídítka zaseknutá dozadu poskytují komfortní vzpřímenou polohu se širokým pohledem na silnici, takže můžeš pozorovat potenciální nebezpečí, příležitosti a objížďky. Odolné přední a zadní nosiče pro Tvoje brašny a blatníky, které Tě udrží v čistotě. Na závěr kolo dostalo přední a zadní LED světla pro všechny bezpečné jízdy večerem. A ty víš, že to bude pohodlná jízda, protože by to nebylo Townie bez patentované technologie Flat Foot Technology. Takže nasedni a jeď jako vítr. 

 

 

TOWNIE COMMUTE TOWNIE COMMUTE GO!

    

 

klikni pro velký obrázek

NEWSLETTER

NEPROPÁSNĚTE INFORMACE O NOVINKÁCH, AKCÍCH A SLEVÁCH